ورزش ویژه

برگزیده مصاحبه‌‌های سال ۲۰۱۸ با موفق‌ ترین افراد شناخته‌شده

مایکل فلپس دارنده‌ی بیشترین مدال‌های المپیک است. او در مصاحبه‌ی خود گفته است:

«من تعدادی از جشن‌ها و مهمانی‌های دبیرستان را از دست دادم، شانس دیدار و آشنایی با مردم جدید را نداشتم اما به این موضوع اهمیتی نمی‌دادم. من این شانس را داشتم تا کاری را انجام دهم که پیش از این شخصی هرگز انجام نداده است و این فکر باعث انجام چنین فداکاری‌هایی می‌شد.

اگر واقعا می‌خواهید کار قابل‌توجهی انجام دهید، باید فداکاری کنید؛ مجبور هستید زیرا فداکاری بخشی از آن است. هرگز دلم نمی‌خواهد تجربیات خوب و بد گذشته را تغییر دهم، تمام آن اتفاقات، من را به شخصیتی که امروز دارم تبدیل کرده‌اند. در دو سال گذشته، من برای اولین‌بار شخصیتم به‌عنوان یک انسان را دوست دارم.

مدت زمان زیادی بود که به خودم تنها به چشم یک شناگر نگاه کرده بودم نه به چشم یک انسان اما هنوز هم نمی‌خواهم چیزی از گذشته را تغییر دهم زیرا امروز از زندگیم بسیار راضی هستم.

رسیدن به موفقیت بسیار سخت و بی‌رحمانه بود اما اگر به زندگی موفق‌ترین مردم نگاه کنید، کارهایی را انجام می‌دهند که لزوما دلشان نمی‌خواهد انجام دهند و این دقیقا همان چیزی است که انسان را عالی می‌کند. زمانی‌که کاری را انجام می‌دهید که دلتان نمی‌خواهد، دقیقا همان جایی است که می‌دانید برای رسیدن به اهداف خود باید چه کاری انجام دهید.»

به اشتراک گذاری  -

درباره نویسنده

    Warning: Use of undefined constant ario_comment_callback - assumed 'ario_comment_callback' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/devrmasi/ario.wproket.ir/wp-content/themes/ario/comments.php on line 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *